Дорогі друзі!  Комп'ютерна школа Hillel в Одесі спільно з компанією 482.solutions запрошує студентів і випускників взяти участь в HackTalent з подальшим прийомом на оплачувану інтернатуру в компанію. Для кращих учасників інтернатури є можливість працевлаштування.

Для участі запрошуємо:

- фронтенд розробників (пріоритетний стек React, Typescript)

- бекенд розробників (пріоритетний стек Python, Golang)

- автомейшн тестувальників

У вас є можливість впродовж двох тижнів ознайомитися здокументацією і попрацювати над архітектурою ісинтаксисом незнайомих технологічних рішень.

Мета: створити свій блокчейн-токен на базі фреймворка HyperLedger Sawtooth.

На базі фреймворка Sawtooth випустити токен зі своєюназвою, зробити транзакцію transfer з одного аккаунта наінший і зробити блок-експлорер для перегляду транзакційі блоків.

Програма:

14.06 у 19: 00 - в Школі знайомство, ділення на команди, отримання тестового завдання;

15.06 у 09.00 - в Школі ви починаєте роботу над частиноюсвого коду;

16.06 - продовження роботи в Школі;

16.06 у 22: 00 - оголошуємо результати.

Кожному учасникові окремо на пошту буде відправлено розклад трьох днів.

Розподіл команд :

Розробка на вказаному пріоритетному стеку дає перевагупри підрахунку окулярів, а в перспективі стажування навеликих міжнародних проектах і високооплачувану роботу.

Підкоманда А: (пріоритетний стек Python, Golang)

Розгорнути API сервіс. Настроїти з'єднання з sawtooth restapi. Створити API эндпоинты згідно специфікації. Загорнути API докер.

Підкоманда B : (пріоритетний стек React, Typescript)

Спираючись на специфікацію API настроїти комунікацію зsawtooth rest api і API Команди А. Вивести на UI списокблоків в мережі, список транзакцій, по клику на які можнаотримати внутрішню інформацію, а також номеростаннього блоку і форму для виведення балансу нааккаунті за запитом на його адресу.

Загорнути в докер.

Підкоманда C : (пріоритетний стек Rust, Golang)

Розгорнути sawtooth інфраструктуру. Створити TransactionFamily (TF) для аккаунта і зробити Transaction Processor(TP) для цієї TF, де можна буде зробити трансфер токенові подивитися баланс за адресою аккаунта. Загорнути TPдокер.

Здача роботи : Розгорнути систему однією командою (наваш розсуд баш скрипт, мейкфайл або просто докер-компоуз), зробити декілька транзакцій і показати їх у блок-эксплорере.

Увесь хакатон з вами знаходитимуться представникикомпанії для відповідей на питання і посильної допомоги.

Правила прийому в інтернатуру за результатамиHackTalent:

- максимальна кількість людей в інтернатуру: 6

- з команди переможців : 5

- додатково: 1 (кращий з команд, які не виграли)

HackTalent пройде 14 червня в 19: 00 в Комп'ютернійшколі Hillel за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 22, 2-йповерх. Участь в заході безкоштовна.

Розміщено 2019-06-05 16:39:47